Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Lopšelyje-darželyje „Girinukas“ atidarytas Druskų kambarys: kokių dar svajonių turi šio darželio vaikai?

2022 01 14

Išsipildė Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ svajonė – lopšelio-darželio patalpose įkurti Druskų kambarį. 

Ketvirtadienį simbolinę Druskų kambario atidarymo juostelę perkirpo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir lopšelio-darželio direktorė Rasa Naujalienė, o vėliau  čia pirmą kartą apsilankė ir vaikai.

Nauja vaikų sveikatinimo erdvė įkurta buvusiose šiluminio mazgo patalpose. Jų sienas lubas ir grindis nuo šiol  dengia storas druskos sluoksnis,  jaukumo suteikia apšvietimas ir spalvingi minkštasuoliai. 

Kaip pasakojo lopšelio-darželio vadovė R. Naujalienė, prie penkerius metus puoselėtos Druskų kambario idėjos įgyvendinimo prisidėjo  ne tik lopšelio-darželio „Girinukas“ tėveliai, kurie skyrė 2 proc. paramos lėšų, bet ir UAB „Swenheim“ bei Alytaus profesinio rengimo centras. UAB „Swenheim“ padovanojo medienos, iš kurios Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai pagamino Druskų kambariui skirtus minkštasuolius. 

Minkštasuolių minkštumą ir visus Druskų kambario privalumus ketvirtadienio  popietę įvertino pirmą kartą jame apsilankę lopšelio-darželio mažieji. 
„O kodėl ant mūsų nekrenta druska?“ – smalsiai apžiūrėję kambario erdves šypseną keliantį klausimą auklėtojai uždavė vaikai. Gavę atsakymus į visus rūpimus klausimus, mažieji ėmė svajoti apie dar vieną – saldainių ir šokolado – kambarį.

Vienos lopšelio-darželio vaikų grupės apsilankymui Druskų kambaryje bus skiriama iki 30 minučių. Pasak lopšelio-darželio vadovės R. Naujalienės, po mažųjų apsilankymo Druskų kambaryje, patalpa bus vėdinama ir paruošiama kitai vaikų grupei.

Druskų kambario naudą pajus tie mažieji, kurie turi kvėpavimo problemų, dažnai serga peršalimo ligomis, turi odos problemų ar jaučia įtampą.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 2)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-14