Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kur dėti senas padangas?

2021 10 29

Toks klausimas nė neturėtų kilti – žinoma, palikti ten, kur perkate naujas. Visos padangas keičiančios ar jomis prekiaujančios įmonės privalo nemokamai priimti senas, tolesniam naudojimui netinkamas padangas. 

Tačiau dar neretai gyventojai senas padangas atveža į rūšiavimo centrus (atliekų surinkimo aikšteles) ir tvirtina, kad autoservise tų padangų iš jų nepriėmė. 

Tokiu atveju jiems reikia užpildyti deklaraciją, nurodant kuris prekybos centras ar autoservisas keičiant ar perkant naujas padangas atsisakė priimti naudotas. Vėliau ši informacija perduodama Aplinkos apsaugos departamentui prie Aplinkos ministerijos. 

Alytaus regione veikiančiuose rūšiavimo centruose iš vieno asmens nemokamai priimama iki keturių vienetų naudotų lengvojo automobilio padangų. Už kiekvieną papildomą rūšiavimo centre paliekamą padangą reikia mokėti pagal patvirtintus įkainius. 

Svarbu prisiminti, kad pirkdami padangas kiekvienas mūsų sumokame ir už jų sutvarkymą. Jeigu sudėvėtas padangas atvežame į rūšiavimo centrą, už jų tvarkymą reikia mokėti papildomai. 

Nepermokėkime!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo cento informacija 
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-29