Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Jaunimo parke kviečiame surasti savo gyvenimo meilę

2021 10 05
Meilės labirinto atidarymas

Alytaus Jaunimo parko pasimatymų erdvėje atidarytas Meilės labirintas, kuriame galite sutikti savo gyvenimo meilę arba paklysti. Kaskart paklydę, gausite pamoką iš mūsų įsimylėjusių senolių, kurie tarpukario metais savo jausmus išreikšdavo užrašydami savo mintis ir eiles ant suoliukų Miesto sode arba jas atspausdindami tuometiniame vietos laikraštyje „Alytaus dzyvas“.
 
Tuo metu Alytus turėjo kurorto statusą ir Alytuje gyveno gerokai daugiau vyrų nei moterų, tad į mūsų miestą suvažiuodavo Kauno ponios, ieškodamos ir atostogų romanų, ir antrų pusių. Net sunku įsivaizduoti, kokios meilės istorijos tuo metu rezgėsi, kiek buvo išdavysčių, meilės trikampių ar kitų gražių momentų.

„Prieš pora metų vykstant į Latviją, teko aplankyti kažką panašaus į šį meilės labirintą. Sugrįžę apie tai daug kalbėjome kolegoms, kad tai būtų įdomu, atraktyvu, kažkas nepatirta. Labai džiaugiuosi, kad Alytaus miesto vietos veiklos grupė dar pernai ėmėsi šios iniciatyvos ir ją pateikė „Maximos“ projektui „Mes – bendruomenė“, kuriame ji ir nugalėjo. Šiandien žiūrėdami į šį labirintą, net bijome per daug svajoti, nes kai mes svajojame – savivaldybės specialistai galvoja, kaip tai įgyvendinti. Aš labai džiaugiuosi ir dėkoju visiems, kurie prisidėjo, kad šis Meilės labirintas atsirastų, ir tikiu, kad jame bus daug įdomių meilės istorijų, o po to atsiras ir pilni darželiai vaikų. Labai noriu, kad jis būtų dar viena iš parko atraktyvumo dalių. Taip pat dėkoju Alytaus turizmo centro vyriausiajai turizmo specialistei Birutei Malaškevičiūtei, kuri parašė legendą apie labirintą, gatvės menininkams Pijui Šematulskiui ir Karoliui Grubiui, kurie jį taip gražiai apipavidalino. Linkiu gerų emocijų ir patirčių, o kai atvyks svečiai, atvežkite juos į šį labirintą“, – jo atidarymo metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.
 
Jis ir projektą teikusios Alytaus miesto vietos veiklos grupės administracijos direktorė Loreta Trainavičienė perkirpo ir simbolinę juostelę, atverdami taką į labirintą. 
 
Susirinkusiems meilės dainas dovanojo Jaunimo centro vokalinės studijos „Bel Canto“ jaunieji atlikėjai ir jos vadovė Aldona Ramanauskaitė. Renginį vedė Alytaus teatro aktorius Vaidas Praspaliauskas.
Meilės labirinto išorę papuošusi iliustracija yra šalia labirinto užrašytos tarpukario legendos atspindys. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-06