Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Įmonės „Lanksti linija“ planuose – plėtra ir investicijos į technologijas

2021 04 20

Beveik dvidešimt metų Alytuje veikianti, naujausias metalo apdirbimo technologijas taikanti UAB „Lanksti linija“, savo produkciją tiekianti ne tik didžiosioms baldų įmonėms, paštomatams, bet ir Alytuje veikiančioms bendrovėms, žada plėstis ir toliau. Tuo antradienį įsitikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė ir mero visuomeninis konsultantas Saulius Ivoška. 

Bendrovės direktorės Gintarės Blažienės teigimu, per pastaruosius du metus darbuotojų skaičius paaugo beveik šešiasdešimčia.  Per tris metus į įmonę investuota virš 10 mln. eurų. Vieni iš naujausių įmonės technologinių įrenginių – erdvinio lankstymo aparatai. Įmonės planuose – statyti naujus pastatus ir plėsti savo veiklą.

Bendrovė neseniai atnaujino ir sutvarkė savo teritoriją, automobilių stovėjimo aikštelę. Tikimasi, kad šiltuoju metų laiku darbuotojai labiau naudosis dviračiais ir paspirtukais, nes savivaldybės rūpesčiu sutvarkytas greta Pramonės gatvėje esantis pėsčiųjų ir dviračių takas. 

Direktorė pastebi, kad norint plėstis jau nebeužtenka esamos automobilių stovėjimo aikštelės, nes ja naudojasi ne tik šios įmonės, bet ir jos teritorijoje įsikūrusios sportinių drabužių siuvimo bendrovės „Kirptė“ darbuotojai. Daugelis šių bendrovių darbuotojų į darbą atvažiuoja nuosavu transportu ir mažiau naudojasi viešuoju transportu – planuose ir parkavimo aikštelės plėtra. 

„Džiugu, kad jūsų įmonė auga, plečiasi ir investuoja. Beveik 60 naujų darbuotojų gauna atlyginimus, kuriasi mieste, veda vaikus į švietimo įstaigas ir naudojasi kitomis paslaugomis. Žiūrėsim, ką kartu galime padaryti, kad efektyviai galėtumėte plėstis“,- susitikimo metu kalbėjo N. Cesiulis. 

UAB „Lanksti linija“ 2018 m. Alytaus metų apdovanojimuose pripažinta inovatyviausia įmone. 

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-20