Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl viaduko rekonstrukcijos nuo antradienio eismas nukreipiamas aplinkinėmis gatvėmis

2021 04 02

Prasideda ilgai laukti geležinkelio viaduko Naujojoje gatvėje rekonstrukcijos darbai, todėl nuo balandžio 6 d. 6 val. iki gegužės 27 d. bus sustabdytas transporto priemonių eismas Naujosios g. atkarpoje nuo Audėjų ir Naujosios gatvių žiedinės sankryžos iki Naujosios g. ir 130 kelio žiedinės sankryžos.

Dėl šios priežasties keičiasi ir 8, 9/9U, 10/10A, 12/12U visuomeninio transporto miesto autobusų važiavimo maršrutai. Minėtu laikotarpiu jie važiuos Putinų, Pramonės ir Verslo gatvėmis.

Siekiant, kad  autobusų tvarkaraščių laikas nesikeistų ir kitose maršruto stotelėse, minėti autobusai Audėjų g. „Alkesta” ir „Izomega“ stotelių laikinai neaptarnaus. Šių stotelių keleivius prašome naudotis gretimomis stotelėmis. „Izomega“ stotelėje anksčiau autobuso laukę keleiviai prašomi naudotis stotele „Transportas“.

Išsamesnė informacija dėl viešojo transporto darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. suteikiama telefonu 8 684 9663 arba el. p. transportas@alytus.lt.

Prašome vairuotojų ir viešojo transporto keleivių kantrybės, nes šie nepatogumai laikini, o nauju viaduku galėsime džiaugtis ilgai!


Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-02