Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Atliekų reikalai: klausiate - atsakome

2021 04 20

Gyvename individualiame name. Visi aplink jau senokai turime atskirus konteinerius maisto atliekoms. Bet pastebėjau, kad vienas kaimynas dar nė karto nebuvo jo ištraukęs ištuštinimui. Ar jam už tai niekas negresia? 

Gresia administracinė atsakomybė už netinkamą atliekų tvarkymą – jei gyventojas nesinaudoja maisto atliekų konteineriu, vadinasi, jis neišrūšiuoja savo atliekų. ARATC kontrolieriai rengia sustiprintą patikrą, kurios metu išskirtinis dėmesys skiriamas maisto konteinerių neištraukiantiems atliekų turėtojams. Jų mišrių atliekų konteineriuose aptikus maisto, virtuvės atliekų, jie nebus ištuštinami, o pažeidimui kartojantis informacija bus perduota atitinkamoms institucijoms dėl administracinės atsakomybės taikymo. 

Neišrūšiuotos maisto atliekos labai užteršia visas kitas atliekas, kurios tampa netinkamomis perdirbimui ir turi būti šalinamos sąvartyne.  Tai – brangiausias atliekų   tvarkymo būdas, tad nerūšiuojantiems tenka ir atsakomybė už brangstantį jų tvarkymą. 

ARAC informacija
 

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-20