Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus kraštotyros muziejus kviečia į parodą

2021 05 07

Alytaus kraštotyros muziejuje nuo gegužės 8 dienos kviečiame aplankyti parodą „Praeitis tarp mūsų“, kurią organizuoja Alytaus kolekcininkų klubas. Ką gi renka ir saugoja Alytaus kolekcininkai? Parolimpinius ženkliukus, olimpinius medalius ir fakelus, generolų kepures, retus leidinius, pavyzdžiui, 1880 m. Kazanėje išleistas Antano Juškevičiaus užrašytas lietuviškas dainas, knygų skirtukus ir suvenyrinius peilius, ant sienų puikuojasi signatarų portretai.
Vienas iš parodos organizatorių, kolekcininkas Petras Grėbliauskas šioje parodoje pristato XX a. pradžios dokumentus, daugiausia pasus. Paklaustas, kada pradėjo rinkti, atsakė, kad viskas prasidėjo vaikystėje nuo saldainių popieriukų, o vėliau tik daiktai keitėsi. Šioje parodoje savo gyvenimo surinktų kolekcijų mažą dalį eksponuoja Zenonas Gramackas, Gintaras Potelis, Algirdas Tatulis, Virginijus Oželis, Juozas Kazlauskas, Kęstutis Tamulevičius, Romualdas Zdanavičius. Paroda veiks iki birželio 1 d. 
 

Alytaus kraštotyros muziejaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-07