Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ką turite žinoti apie Galimybių pasą?

Plačiau apie Galimybių pasą: https://gpasas.lt/

El. registracija tyrimui dėl COVID-19 Galimybių pasui gauti: https://selfreg.myhybridlab.com/covid-pass
Galimybių pasas galioja nuo 2021 m. gegužės 24 d.

Su reikalavimais veikloms nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. galite susipažinti čia

Galimybių pasas: kur ir kaip jį gauti? 

Galimybių pasas yra pagalbinė priemonė kovoje su pandemija, tačiau ji nepaneigia galiojančių teisės aktų reikalavimų laikytis saviizoliacijos režimo sergant COVID-19 liga.

Kas gali naudotis Galimybių pasu?

Galimybių pasas galioja:

 • kai asmuo yra pasiskiepijęs viena iš šių COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų:
  • praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Spikevax“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;
  •  praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;
  •  praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;
  • po antros „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;
  • praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „Spikevax“, ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu;
  • praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „Vaxzevria“ vakcinos antrosios dozės suleidimo, jei pirmajai skiepo dozei buvo naudojama „Vaxzevria“ vakcina, o antrajai – „Comirnaty“ vakcina arba atvirkščiai;
 •  kai asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir:
  • diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas) arba
  • asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina (įsigalioja nuo š.m. rugpjūčio 16 d.).
 • asmuo, kuriam atlikus COVID-19 tyrimą gautas neigiamas rezultatas, – ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą;
 • yra vaikas iki 16 metų.

Kur galiu rasti savo Galimybių pasą? 

Galimybių pasas – tai asmeniui suteikiamas QR kodas, kurį gauna žmonės, pasiskiepiję nuo koronaviruso, persirgę COVID-19 arba gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Galimybių pasas yra susietas su e-sveikata sistema. Jame pateikti tik tie duomenys, kurie reikalingi žmogaus tapatybei nustatyti. Nuskaičius gautą QR kodą, žmogaus tapatybė patikrinta su asmens dokumentu. 

Kaip atsisiųsti Galimybių pasą ?

Instrukcija, kaip atsisiųsti Galimybių pasą https://bit.ly/3yHLX6E

Kiek laiko galioja Galimybių pasas? 

Nuo rugpjūčio 10 d. atsiųsto Galimybių paso galiojimo terminas ilginimas iki 2 mėnesių. Tai reiškia, kad Galimybių paso QR kodą nuo šiol reikia atnaujinti kas 60 dienų.
Svarbu: atnaujintas Galimybių pasas, nepriklausomai nuo nurodyto 2 mėnesių galiojimo termino, galios pagal numatytas Galimybių paso išdavimo terminus: 210 dienų nuo diagnozuotos Covid-19 ligos, 60 dienų atlikus serologinį antikūnų testą, 48 valandas atlikus COVID-19SARS-CoV-2 PGR tyrimą. Praėjus nustatytiems persirgimo ar laboratorinių tyrimų galiojimo terminams, tikrinant Galimybių paso QR kodą, jis bus negaliojantis. Tai reiškia, kad atsisiuntus Galimybių pasą praėjus 200 dienų nuo diagnozuotos Covid-19 ligos, jis galios 10 d., o norėdami prasitęsti Galimybių paso galiojimą turėsite atlikti serologinį antikūnų testą, skiepytis arba darytis PGR tyrimus.

Laboratorinių tyrimų galiojimo terminai:

 • 48 valandos (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus COVID-19SARS-CoV-2 PGR tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.
 • 60 dienų atlikus serologinį antikūnų testą.

Daugiau informacijos https://bit.ly/3kWDCam 
 

Atgal