Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Bendrasis planas

Alytaus miesto bendrojo plano keitimo sprendiniai

Atsižvelgiant į naujas realijas ir pokyčius, siekiant sudaryti palankesnes sąlygas socialiai ir ekonomiškai motyvuotam gyvenimo kokybės augimui, parengtas Alytaus miesto bendrojo plano keitimas.

Vertinant pasikeitusias miesto raidos tendencijas, tikslinami miesto plėtros prioritetai ir jų įgyvendinimo eiliškumas. Naujuose plano sprendiniuose formuojamos sąlygos pasiekti užsibrėžtus darnaus judumo tikslus, atitinkamai vertinant magistralinių gatvių kategorijas ir atsižvelgiant į konkrečią miesto zoną, teikiant pirmenybę ekologiško transporto būdams. 

Sprendiniai numato labiau skatinti daugiafunkcį žemės naudojimą, siekiant integracijos ir mažinant raidos skirtumus, plačiau įtraukti visuomenę į miesto planavimo procesus.

Kviečiame gyventojus susipažinti su siūlomais bendrojo plano keitimo sprendiniais.

Atgal