Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miestas

Alytus – žalumoje skendintis, jaukus miestas šeimai, turtingas nepaprasto grožio gamta, svetingais ir nuoširdžiais žmonėmis.

Apie miesto problemas savivaldybė teiraujasi alytiškių nuomonės

Apie miesto problemas savivaldybė teiraujasi alytiškių nuomonės

Alytaus savivaldybė, rengdama Alytaus miesto strateginį plėtros planą iki 2030 m., gegužės – birželio mėnesiais organizuoja Alytaus miesto gyventojų apklausą. Apklausos tikslas – sužinoti Alytaus miesto gyventojų nuomonę apie gyvenimo mieste problemas ir strategines miesto plėtros galimybes, išklausyti pastebėjimus ir pageidavimus.

Strateginis plėtros planas iki 2030 m.

Strateginis plėtros planas iki 2030 m.

Alytus tęsią darnią miesto plėtrą – Savivaldybė pradėjo rengti Alytaus miesto strateginį plėtros planą iki 2030 m. Plano rengimas sudarys keletą etapų, į juos įtraukiant esamus ir išvykusius Alytaus miesto gyventojus, bendruomenes ir seniūnaitijų atstovus, socialinius ir ekonominius partnerius, bei įvairių sričių specialistus. Kviečiame susipažinti su strateginio plėtros plano rengimo metodika, sekti informaciją ir prisidėti prie miesto plėtros!

Magistrantūros studijos Alytuje? Tai įmanoma!

Magistrantūros studijos Alytuje? Tai įmanoma!

Jau turite bakalauro diplomą ir norite tobulėti, įgyti naujų žinių bei turėti magistro diplomą? Ne paslaptis, kad darbą ir studijas suderinti yra sudėtinga – kelionės į Vilnių ar Kauną ne tik šiek tiek išvargina, bet ir atima daug laiko. Taupykite jį, rinkdamiesi magistrantūros studijas Alytuje!

Kviečiame balsuoti už Alytiškių iniciatyvas!

Kviečiame balsuoti už Alytiškių iniciatyvas!

Iki birželio 15 d. galite balsuoti už labiausiai patikusią iniciatyvą! Raginkite tai daryti ir savo draugus, nes laimėjusi iniciatyva bus įgyvendinta savivaldybės biudžeto lėšomis.

DĖMESIO! Laikinojo karantinavimo paslaugos Alytuje

DĖMESIO! Laikinojo karantinavimo paslaugos Alytuje

Laikinojo karantinavimo paslaugos (įskaitant transportavimą ir maitinimą) bus teikiamos tik iš anksto el. p. karantinas@alytus.lt arba nurodytais telefonais užsiregistravusiems asmenims.

Alytaus miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas

Alytaus miesto savivaldybės 2020 metų biudžetas

section Miesto meras

Nerijus Cesiulis

Alytaus miesto meras

„Esu alytiškis – dzūkas iki širdies gelmių. Todėl tarnauti Alytaus žmonėms man – didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė. Darysiu viską, kad pateisinčiau Jūsų pasitikėjimą. Ne žodžiais, o darbais. Kartu kurkime tokį miestą, kuriame būtų gera gyventi mums ir mūsų vaikams. Alytus – šeimyniškas, jaukus ir žalias.“

Dalintis: