Atsisiųskite aktą byloje
Protokolas, Nr. JK-4 2019-06-19
Padalinys: ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS JUNGTINIS KOMITETAS

Redakcija:
Į pabaigą
Komentarai 
ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS JUNGTINIO KOMITETŲ POSĖDŽIO PROTOKOLAS

 ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBA

JUNGTINIO KOMITETŲ

POSĖDŽIO PROTOKOLAS

 

2019 m. birželio 19 d. Nr. JK-4

 

 

Posėdis įvyko 2019-06-19.

Posėdžio pradžia 13.00 val.

Posėdžio pabaiga 14.00 val.

Posėdžio pirmininkas – Sigitas Leonavičius, Aplinkos ir plėtros komiteto pirmininko pavaduotojas.

Posėdžio sekretorė – Neringa Maldonienė, Tarybos ir mero sekretoriato vyriausioji specialistė.

Posėdyje dalyvavo:

Aplinkos ir plėtros komiteto nariai: Česlovas Daugėla, Vytautas Jastremskas, Andrius Jučas, Jurgis Krasnickas.

Investicijų, ekonomikos ir biudžeto komiteto nariai: Gintautas Andriuškevičius, Edmundas Čečėta, Skaistė Ulčickaitė.

Kultūros, švietimo ir sporto komiteto nariai: Jurgita Šukevičienė, Povilas Labukas, Laima Vincė Kirkliauskienė, Nijolė Makštutienė, Valdas Račkauskas.

Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto nariai: Šarūnas Klėgeris, Valė Gibienė, Valerijus Vencius.

Posėdyje nedalyvavo:

Aplinkos ir plėtros komiteto nariai: Saulius Bitinas, Valius Micevičius, Danutė Remeikienė.

Investicijų, ekonomikos ir biudžeto komiteto nariai: Vytas Jazepčikas, Laura Radzevičiūtė, Vilija Ramanauskienė.

Kultūros, švietimo ir sporto komiteto nariai: Valdemaras Chomičius, Gediminas Daukšys.

Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto nariai: Vilma Krušnienė, Tomas Pačėsas.

Posėdyje taip pat dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė, Statybos skyriaus vedėja Irena Pankienė, Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Sigitas Stumbras, UAB „PROJA“ projektuotojai – Dainius Gailius, Vaidilė Gailienė, V. Dzingus.

 

DARBOTVARKĖ:

 

1. Dėl lėšų skyrimo savivaldybės pasitarimų salės (201 kab.) remontui.

 

1. SVARSTYTA. Dėl lėšų skyrimo savivaldybės pasitarimų salės (201 kab.) remontui.

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pažymėjo, kad 2019-06-17 Aplinkos ir plėtros komiteto posėdžio metu, svarstant sprendimo projektą dėl 2019 m. savivaldybės biudžeto keitimo, komiteto nariams kilo klausimų dėl 83 tūkst. Eur skyrimo pasitarimų salės remontui, todėl buvo organizuotas Jungtinis komitetų posėdis ir paprašė UAB „PROJA“ projektuotojų, kad pristatytų pasitarimų salės renovacijos projektą.

UAB „PROJA“ projektuotojas D. Gailius nurodė, kad pagrindinę pasitarimų salės projekto idėją pasiūlė UAB „Ergolain projektai“ architektai. D. Gailius pažymėjo, kad pagal parengtą projektą, sienas siūloma dekoruoti natūralaus medžio plokštėmis, salėje esantį vitražą numatyta išsaugti ir tik atnaujinti, pagrindinį posėdžių stalą siūloma daryti stacionarų, iš natūralaus ąžuolo. D. Gailius taip pat pristatė siūlomus sprendinius grindims, luboms, apdailos medžiagas, kurias ketinama naudoti. D. Gailius akcentavo, kad mobilus ekranas liktų toje pat vietoje, radiatoriai būtų uždengti plokštėmis, paliekant nišas šilumos apykaitai, lubas siūloma daryti dviejų zonų su peraukštėjimu, įrengti LED juostas papildomam apšvietimui, o virš posėdžių stalo planuojama įrengti šviestuvus su aliuminio apvadu, nuleidžiamus ant specialių troselių. D. Gailius pažymėjo, kad grindų apdailai numatoma naudoti lentučių tipo aukšto atsparumo PVC grindų dangą, derančią prie sienų plokščių. D. Gailius pristatė posėdžio nariams stalo, kėdžių, šviestuvų vizualizacijas ir akcentavo, kad stalo koją numatoma gaminti iš grafito atspalvio laminuotos plokštės ir iš tos pat plokštės pagaminti ir langų palanges. Pačius langus siūloma dekoruoti šviesios spalvos romanetėmis. Tai pat yra numatytas darbo stalas sekretoriato darbuotojams. D. Gailius nurodė, kad kondicionavimo sistema neseniai įrengta, todėl bus tik koreguojama, multimedija įranga taip pat liktų toje pačioje vietoje.

Posėdžio nariai analizavo pateiktą informaciją, diskutavo.

Posėdžio narė V. Gibienė teiravosi, kodėl buvo nuspręsta sienas dekoruoti medžio plokštėmis, juk toks dekoravimo būdas gerokai pasenęs.

D. Gailius nurodė, kad toks dekoravimo būdas pasirinktas todėl, kad pasitarimų salė derėtų su tarybos posėdžių sale, be to dažytų sienų idėjos buvo atsisakyta, nes tai nepraktiška, o medžio plokštėmis dekoruotos sienos gražiai derės su natūralios medienos baldais ir jose bus galima vizualiai paslėpti salės duris bei spintas.

Savivaldybės meras N. Cesiulis atkreipė posėdžio narių dėmesį, kad posėdžių stalą galima gaminti vien tik iš ąžuolo, o galima kai kurias detales gaminti iš plokštės ir tuomet stalas kainuotų 6-7 tūkst. Eur pigiau.

D. Gailius nurodė, kad stalą galima gaminti taip, kad centrinė ir apatinė dalys būtų iš tvirto laminato, o tik apvadas iš natūralaus ąžuolo, be to stale bus įrengtos ir reikalingos komunikacijos.

Posėdžio narys A. Jučas domėjosi, kokie remonto darbų atlikimo terminai.

D. Gailius nurodė, kad darbus ketinama užbaigti iki šių metų rugsėjo 1 dienos.

Posėdžio pirmininkas S. Leonavičius domėjosi, ar nepritruks pasitarimų salėje kėdžių, nes aplink pasitarimų stalą bus 27 kėdės, o toliau vietos kėdėms kaip ir nelieka.

D. Gailius nurodė, kad papildomai bus nupirkta 20 kėdžių, kurias bus galima patogiai sunerti vieną į kitą ir sandėliuoti, o reikalui esant, atnešti į pasitarimų salę.

Posėdžio narys Č. Daugėla prašė patikslinti stalo išmatavimus.

D. Gailius nurodė, kad centrinėje plačiausioje stalo dalyje jo plotis – 2 m, o galuose – 1,4 m.

Posėdžio pirmininkas S. Leonavičius teiravosi, kokie dar galėtų būti sienų dekoravimo būdai, nes dekoravimas medžiu iš ties primena interjerus, kurtus prieš 70 metų.

D. Gailius nurodė, kad yra labai didelė pasiūla įvairių dekoratyvinių dažymų. Dekoratyvinis dažymas taip pat gali atrodyti labai reprezentatyviai, be to, panaudojus įvairius priedus, paviršius tampa atsparus smūgiams, neteplus bei lengvai prižiūrimas. D. Gailius nurodė, kad galvojant apie modernesnį salės interjerą, galima būtų radiatorius dengti tonuoto stiklo elementais, tačiau tai jau būtų iš esmės naujas projektas, reikėtų perprojektuoti ir baldus.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė teigė, kad norint rengti naują projektą, reikėtų vėl iš naujo vykdyti viešuosius pirkimus projektavimo darbams ir tuomet šiemet jau nepavyktų renovuoti šios salės.

Posėdžio pirmininkas S. Leonavičius domėjosi ar būtų galima koreguoti šį jau parengtą projektą.

N. Rinkevičiūtė pažymėjo, kad projekto koregavimui taip pat reikalingos lėšos, todėl perskirstant biudžetą labai svarbu nuspręsti ar skirti tuos 83 tūkst Eur.

D. Gailius akcentavo, kad jeigu keičiasi projekto užduotis ir pasitarimų salės nereika derinti prie tarybos posėdžių salės, tuomet reikia kreiptis į UAB „Ergolain projektai“ ir jie tikrai galės pasiūlyti modernesnių sprendimų.

N. Rinkevičiūtė pasiūlė, kad tarybos posėdžio metu, svarstant sprendimo projektą dėl 2019 m. savivaldybės biudžeto pakeitimo, tarybos nariai pritartų lėšų skyrimui pasitarimų salės remontui su sąlyga, kad projektas bus pakoreguotas atsižvelgiant į išsakytus siūlymus ir pristatytas tarybos nariams. Gavusi tarybos narių pritarimą, savivaldybės administracija galės inicijuoti techninio projekto koregavimo procesus.

NUTARTA. 2019-06-27 tarybos posėdžio metu, svarstant sprendimo projektą dėl 2019 m. savivaldybės biudžeto pakeitimo, pritarti lėšų skyrimui pasitarimų salės remontui su sąlyga, kad projektas bus pakoreguotas atsižvelgiant į išsakytus siūlymus ir pristatytas tarybai.

 

 

Posėdžio pirmininkas                                                                                     Sigitas Leonavičius

                                                                                                                                                       

Posėdžio sekretorė                                                                                         Neringa Maldonienė

Į pradžią