Naujienų archyvas

« Atgal

Verslo forumas Alytaus profesinio rengimo centre

Verslo ir mokslo bendradarbiavimas yra svarbus sėkmės faktorius šiandieninėje ekonomikoje, todėl vasario 21 d. Alytaus profesinio rengimo centre (PRC) surengtas verslo forumas.

Verslo forumas ir konferencija – tai viena iš projekto „Profesinis mokymas pasienio regione – pramonės vystymosi pagrindas", kurį įgyvendina Alytaus PRC kartu su Gižycko pavieto mokyklų ir švietimo įstaigų aptarnavimo komitetu. Į renginį pakviesti Alytaus ir Gižycko pavieto verslo pasaulio, politikos, švietimo įstaigų atstovai.

Verslo forume dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Pasak Alytaus miesto mero Felikso Džiauto, dažnai kalbame apie nedarbą, užimtumo problemas, verslo stoką, todėl projektai, kuriuose dalyvauja perspektyvus ir verslus jaunimas, turintys galimybę tiesiogiai susipažinti su verslo pasauliu, yra labai reikšmingi abiejų miestų verslo ir pramonės plėtrai. Forumo dalyviams meras linkėjo išgirsti naujų idėjų, pasidalinti patirtimi.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos informacijaDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos