Naujienų archyvas

« Atgal

Nuteistųjų bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo aptarimas

Vasario 23-24 d. mūsų mieste lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo organizavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Navickas. Vizito pradžioje Alytaus pataisos namuose jis stebėjo Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos Gimnazijos skyriaus, Alytaus profesinio rengimo centro Pramonės ir prekybos skyriaus mokinių pamokas, bendravo su mokiniais ir mokytojais, susipažino su nuteistųjų, laikomų laisvės atėmimo vietoje, bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo organizavimu.

Vėliau P. Navickas svečiavosi Alytaus profesinio rengimo centre abiturientų šimtadienio šventėje, Jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje apžiūrėjo pagal ES finansuojamą projektą vykdomą sporto salės statybą, apsilankė Alytaus Putinų ir Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijose.

Svarbi vizito dalis – susitikimas su Alytaus Jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos, Alytaus profesinio rengimo centro, Alytaus pataisos namų, VĮ prie Alytaus pataisos namų vadovais, kuriame dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Susitikimo metu aptartos nuteistųjų, atliekančių laisvės atėmimo bausmes, bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo organizavimo sąlygos, švietimo įstaigų ir Pataisos namų bendradarbiavimo galimybės, švietimo paslaugų specialiųjų ugdymosi poreikių asmenims plėtros perspektyvos, pateikta siūlymų, kaip toliau gerinti švietimo prieinamumą riboto judumo asmenims.

 

Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos

Gimnazijos skyriaus vedėja Virginija MargelytėDar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos