Naujienų archyvas

« Atgal

„Sakalėlio“ ir Senamiesčio pradinėse mokyklose tikras darbymetis

Alytaus „Sakalėlio" pradinėje mokykloje rekonstruojamos patalpos, o  prie Senamiesčio pradinės mokyklos klojamos trinkelės. Kaip vykdomi minėti darbai, balandžio 10 d. domėjosi Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

Lankydamasis „Sakalėlio" pradinėje mokykloje skyriaus vedėjas susitiko su šios mokyklos direktorė Alma Janušiene ir apžiūrėjo rekonstruojamas mokyklos patalpas. Pasak mokyklos direktorės, šiuo metu rekonstruojamos dvi klasės, tualetai ir kitos pagalbinės patalpos, dažomos sienos, keičiamos durys, grindys, modernizuojamas apšvietimas, įrengiami sanitariniai mazgai. Dviejų klasių ir kitų minėtų patalpų rekonstrukcijos darbams iš Alytaus miesto savivaldybės biudžeto buvo skirta 110  299, 58 tūkst. Lt.  Darbus šioje švietimo įstaigoje atlieka UAB „Algraižė" ir UAB „Aldaila". Anot Švietimo skyriaus vedėjo, sutvarkius šias dvi klases ir kitas patalas, vidaus rekonstrukcijos darbai šioje švietimo įstaigoje bus visiškai užbaigti.

Prie įėjimo į Senamiesčio pradinės mokyklos  pastatą šiuo metu pluša  UAB „Alstapa" darbininkai. Čia klojamos Rotušės aikštėje buvusios trinkelės. Įgyvendinant Alytaus miesto stadiono ir aplinkinės teritorijos sutvarkymo projektą buvo sutvarkyti Birutės gatvės šaligatviai. Prie  įėjimo į Senamiesčio pradinę mokyklą buvo paliktos senos šaligatvio plytelės, kurios buvo išsikraipiusios ir gadino bendrą mokyklos teritorijos vaizdą, todėl nuspręsta dalį senų Rotušės aikštės plytelių panaudoti prieigai prie šios mokyklos atnaujinti. Bendra atliekamų darbų vertė apie 35 tūkst. Lt.

 

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

  Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos