NAUJIENOS

« Atgal

Pamoka mokytojams

Spalio 4 d. minėdami Mokytojų dieną, per penktąją pamoką mes, gimnazijos mokiniai, suorganizavome pamoką mokytojams. Pamokos tema „Urbanistinė, modernioji Z kartos kultūra", o jos metu aš ir mano „kolega" Irmantas Dumbliauskas (II d) bandėme mokytojus supažindinti su jaunimo veiklos tendencijomis. Pamoką stengėmės vesti taip, kaip jas mums veda patys mokytojai:  vartojome jų frazes, judesius, juokelius. Tačiau mokytojai taip pat buvo pasiruošę. Į mūsų „mokytojavimą" jie atsakė veiksmais, kuriuos dažniausiai mėgstame mes – mokiniai.
Šiaip ne taip išklausę mūsų pristatymo, jie patys turėjo galimybę praktiškai susipažinti su jaunimo kultūra, turėjo progą atlikti užduotis, kurios buvo parengtos iš mūsų kasdienio gyvenimo. Iššifruoti jaunuolių susirašinėjimą, sukurti „meme'ą" – tai tik kelios užduotys, kurių rezultatus galima rasti gimnazijos feisbuke.
Iš tiesų buvo smagu stebėti juos dirbančius ir besimėgaujančius tai, ką daro. Mokytojai nuoširdžiai stengėsi suprasti ir atlikti užduotis. Man tai nepakartojama patirtis, kuri vis dar kelia šypseną tiek mano, tiek „mano mokinių" veiduose. 

Edita  Kazlauskaitė, Putinų gimnazijos I a kl. mokinė

Eglės Juodžiukynienės nuotr.Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos