Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Tarptautiniame dziudo turnyre savo jėgas išbandė 12 užsienio šalių sportininkai

Kovo 2–3 d. VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko XXIV tarptautinis dziudo turnyras karininkui A. Juozapavičiui atminti. Turnyre dalyvavo daugiau kaip 400 sportininkų iš Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Japonijos, Latvijos, Rusijos, Moldovos, Rumunijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Kovo 2 d. vykusiame vieno didžiausių Baltijos regiono renginių atidaryme dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Danguolė Juozapavičienė ir Dobilas Kurtinaitis, tarybos sekretorius Tomas Būdelis, Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.

Sveikindamas XXIV tarptautinio dziudo turnyro dalyvius mero pavaduotojas Dobilas Kurtinaitis pasidžiaugė gražiu sporto renginiu, padėkojo jo organizatoriams, o sportininkams palinkėjo sėkmės turnyre, puikių rezultatų ir pergalių.

Iš tiesų tarptautinis dziudo turnyras buvo ypač sėkmingas alytiškiams. Vaikinų iki 55 kg svorio kategorijoje I vietą iškovojo Lorenas Ažukas, III vietą pelnė Ainis Ažukas. 66 kg vaikinų grupėje II vietą iškovojo Gytis Jucikas, o 90 kg svorio kategorijoje I vieta atiteko Rokui Nanartavičiui. Daugiau kaip 90 kg svorio kategorijoje sėkmė iškovoti II vietą nusišypsojo Ignui Mečajui. Puikiai dziudo turnyre pasirodė ir merginos. I vietą per 70 kg svorio kategorijoje iškovojo Jovita Gedvilaitė. II vieta 40 kg svorio kategorijoje atiteko Gretai Karčiauskaitei. III vietas laimėjo Greta Funkaitė, Gelmina Cibulskaitė ir Dovilė Zautraitė.

Antrąją dziudo turnyro dieną jaunučių iki 15 metų amžiaus grupės varžybų metu I vietos laimėtojais tapo Ignas Mečajus ir Greta Karčiauskaitė. II vieta atiteko Matui ir Markui Ąžuolams, III vieta – Simonui Lukoševičiui.

Visi čempionais ir prizininkais tapę sportininkai treniruojasi VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centre, o puikių sportininkų rezultatų siekti jiems padeda jų treneriai Zenonas Vencevičius, Dainius Cimbolas, Ramunė Aleknevičienė, Egesta Cimbolienė ir Arūnas Valionis.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...