Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Savivaldybėje atidaryta personalinė dailininko Valentino Butanavičiaus paroda

 Spalio 3 d. Alytaus miesto savivaldybėje antrojo aukšto fojė atidaryta dailininko Valentino Butanavičiaus personalinė paroda „Susitaikymas su dangumi". Parodos atidaryme dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas, mero pavaduotoja Danguolė Juozapavičienė, savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas, savivaldybės administracijos specialistai, dailininko V. Butanavičiaus artimieji, draugai ir bičiuliai.

 Sveikindamas dailininką V. Butanavičių parodos atidarymo proga miesto vadovas J. Krasnickas padėkojo jam už tai, kad savo darbais jis papuošė savivaldybę.

 „Noriu, kad mano paveikslai būtų gyvi, nemanieringos technikos, bet spinduliuojantys",  – taip esate sakęs apie savo kūrybą. Būtent tokius paveikslus mes matome čia, Jūsų jubiliejinėje 10-ojoje personalinėje parodoje „Susitaikymas su dangumi". Džiaugiamės, kad Jūsų darbai papuošė savivaldybę. Jūsų kūryba prisotinta tikėjimo, ramybės ir  pozityvumo.   Kiekvienas Jūsų   paveikslas   kupinas kūrybiškumo, mistikos ir šilumos. Dėkoju Jums už šią parodą bei indėlį į mūsų miesto kultūrinį gyvenimą. Linkiu stiprybės, energijos, naujų kūrybinių sumanymų bei artimųjų palaikymo", –  taip apie dailininko tapybą kalbėjo ir  jam linkėjimus skyrė  mero pavaduotoja D. Juozapavičienė.

 Šiltus padėkos žodžius parodos autoriui išsakė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Ąžuolas.

 Po savivaldybės vadovų sveikinimų dailininkas Valentinas Butanavičius pasidalino savo kūrybos inspiracijomis, netikėtai pačiam autoriui atsivėrusiomis naujomis ramiomis, giliomis  spalvomis. Skambant įvairioms ,,Aleliuja" versijoms buvo parodyta audiovizualinė kompozicija, susišaukianti su paveiksluose nutapytais balandžiais, pasak autoriaus, šios parodos įkvėpėjais. Kiekvienas parodos lankytojas išsirinkęs patinkantį paveikslą galėjo paklausyti būtent tos melodijos, kurią klausėsi autorius tapydamas paveikslą.

Vėliau sekė į parodą susirinkusių dailininko V. Butanavičiaus artimųjų, draugų ir bičiulių sveikinimai.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...