Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

Pėsčiųjų ir dviračių takų infrastruktūros sutvarkymas – geriausias Pietų Lietuvos projektas

Alytaus miesto savivaldybėje įgyvendintas Pėsčiųjų tilto ir Dailidės ežerėlių teritorijos sutvarkymo projektas pripažintas geriausiu Pietų Lietuvoje.

Apdovanojimas buvo įteiktas 2015 m. gruodžio 11 d. Dvarčėnų dvare (Alytaus r.)  Vidaus reikalų ministerijos organizuotos geriausių 2007–2013 m. programavimo periodu Pietų Lietuvoje įgyvendintų projektų pažymėjimo ceremonijos metu.

Įvertinimą – krištolinę statulėlę – atsiėmė Alytaus miesto savavaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius. Projektų apdovanojimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Investicinių projektų skyriaus vedėja Neringa Rinkevičiūtė, šio skyriaus vyriausiosios specialistės Ingrida Leskevičienė ir Kristina Kamičaitytė, Buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Ludavičienė.

Geriausiu projektu nominacijoje „Geriausias 2007–2013 m. programavimo periodu Pietų Lietuvoje įgyvendintas projektas pagal priemonę Regioninių augimo centrų plėtra" pripažintas Pėsčiųjų ir dviračių takų infrastruktūros, jungiančios Alytaus piliakalnį ir jo prieigas su Kurorto ir Miško parkais, įrengimo ir šių teritorijų sutvarkymo bei pritaikymo poilsiui ir rekreacijai projektas. Iš viso šiai nominacijai teikti 6 projektai iš Pietų Lietuvos.

Projektus vertino ir atrinko komisija, sudaryta iš 10 Lietuvos regionų plėtros tarybų atstovų ir po 3 Centrinės projektų valdymo agentūros bei Vidaus reikalų ministerijos atstovus.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...