Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Pasiruošimas Alytaus miesto šventei jau prasideda!

Alytus pradeda intensyviai ruoštis miesto gimtadieniui. Birželio 15–17 d. vyksiančios Alytaus miesto šventės pagrindinė tema – meilė gimtajam miestui. Kviečiame visus alytiškius, mylinčius savo miestą, bent trumpai sugrįžti į Alytų ir paminėti miesto gimtadienį kartu.

Alytiškiai ir miesto svečiams ruošiama aktyvi programa – joje netruks muzikos atlikėjų koncertų, sporto rungčių ir kitų pramogų, ir, žinoma, tradicinės mugės. Penktadienį miesto gimtadienį atidarysime su šventine eisena „Myliu Alytų", o vakare miestelėnus džiugins grupės „Joke" ir „Carnival Youth" (Latvija), Egidijus Sipavičius ir Monika Linkytė su grupe. Prie Dailidės ežerėlių penktadienio vakarą net kelis kartus iš eilės bus rodomas Deimantinis ugnies ir pirotechnikos šou.

Šeštadienį visus sugrįžusius alytiškius kviesime į jau trečius metus vyksiantį Pasaulio alytiškių sambūrį. Dienos metu šeimos galės dalyvauti  Arklio Dominyko pasakų festivalyje – jo metu kursime pasakas, klausysimės Gedimino Storpirščio koncerto ir kūrybiškai leisime laiką. Vakare koncertuoti atvyksta grupė „Biplan", Nojus ir grupė (Airija), „Beissoul&Einius" ir Beatrich. Vakarą užbaigs  vakarinės diskotekos ir miesto fejerverkas.

Miesto šventę kaip ir praėjusiais metais organizuos SHOWART kūrybos studija (VšĮ „Renginių fabrikas"), su kuria sutartis pasirašyta praėjusią savaitę.

Daugelis alytiškių miesto šventės neįsivaizduoja be šventinės eisenos! Ji šiemet žygiuos pagrindinėmis miesto gatvėmis – Naująja ir Jotvingių – į Rotušės aikštę. Visus norinčius kviečiame prisijungti ir dalyvauti šventinėje eisenoje, kurios tema ,,Myliu Alytų". Kviečiame užpildyti anketą (pridedama) ir iki 2018 m. birželio 4 d. siųsti el. paštu alytausgimtadienis@showart.lt Užsiregistravusiųjų eisenos dalyvių atsakingieji asmenys gaus detalią informaciją apie eisenos rikiuotę.

Tikimės gražaus Alytaus bendruomenės sambūrio ir laukiame Jūsų šventės renginiuose bei šventinėje eisenoje!

***

Šventinė mugė vyks tris dienas. Norinčius dalyvauti joje, kviečiame užpildyti prašymą (pridedama) ir iki 2018 m. gegužės 31 d. ir siųsti el. paštu alytausmuge@showart.lt

***

Prie šventinės programos kviečiame prisijungti dalyvius (meno, sporto, šokio, muzikos ir kt. atlikėjus, bei kolektyvus). Prisistatymų laukiame iki 2018 m. gegužės 15 d. el. paštu alytausgimtadienis@showart.lt

Prisiminkime praėjusių metų gimtadienį ir susitikime šiais metais!

https://www.youtube.com/watch?v=V0R4fezftLs

Pridedama:

Eisenos dalyvio anketa

Prašymas dalyvauti mugėje

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

 

Vidutinis (1 Balsuoti)
Vidutinis įvertinimas yra 5.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...