Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino pirmasis etapas

Minint 20-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, spalio 4 d. Alytaus miesto  savivaldybėje tradiciškai vyko Konstitucijos egzamino pirmasis etapas.

  Pasitikrinti žinias, laikyti egzaminą  ir siekti aukščiausio įvertinimo panoro 14 asmenų –  6 iš jų atitiko teisinio išsilavinimo neturinčių piliečių grupės reikalavimus, XI–XII klasių grupę sudarė 9 moksleiviai.

  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą laikė 255 Alytaus miesto mokyklų mokiniai: 40 mokinių iš Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos, 16 – iš Piliakalnio, 10 – iš Dainavos, 31 – iš Vidzgirio pagrindinės mokyklos, ir 90 iš Adolfo Ramanausko-Vanago, 52 – iš Putinų ir 16 iš Šv. Benedikto gimnazijos.

  Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape. Apie patekimą į kitą etapą dalyviai informuoti asmeniškai. Antrasis egzamino etapas vyks spalio 18 dienąketvirtadienį, 12 valandą Alytaus miesto savivaldybės Posėdžių salėje. Jame teks atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą.

Viešųjų ryšių skyriaus informacija

 

 

 

 

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...