Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Konferencija „Kelias į sėkmingą ir demokratinį jaunimo dalyvavimą“

Vasario 29 d. Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas, tarybos nariai Nijolė Makštutienė, Silvija Peštenienė, Edmundas Čečėta, tarybos sekretorius Tomas Būdelis, mero patarėjas Gediminas Vaitekūnas, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Česlova Mocevičienė ir Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Vilma Liaukuvienė dalyvavo konferencijoje „Kelias į sėkmingą ir demokratinį jaunimo dalyvavimą". Konferencija, kurią organizavo Alytaus Jotvingių gimnazija, Alytaus miesto mokinių taryba, jaunimo klubas „Mes siekiam", į Alytaus miesto mažojo teatro salę sukvietė Jotvingių gimnazijos mokinius, pedagogus, jaunimo organizacijų atstovus. Pasak konferenciją vedusios Jotvingių gimnazijos direktoriaus pavaduotojos Renatos Romanovienės, ši konferencija pavadinta taip pat, kaip ir šios švietimo įstaigos vykdomas projektas, o jos pagrindiniai tikslai – remti ir pripažinti jaunų žmonių mokymąsi ir gebėjimus, įgyjamus dalyvaujant jaunimo veikloje,
didinti jaunimo veiklos matomumą, poveikį jų asmeninei karjerai ir indėlį visuomenei bei stiprinti jaunimo veiklos pripažinimą visuomenėje. „Sėkmingas kelias į sėkmingą demokratinį jaunimo dalyvavimą remiasi 4 principais: lyderyste, savanoryste, sėkmingu verslumu ir Europos pilietiškumu", – sakė Renata Romanovienė.

Jaunimą konferencijos metu sveikinęs Alytaus miesto savivaldybės meras Feliksas Džiautas linkėjo Alytaus miesto jaunimui susitelkimo ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.

Konferencija iš kitų visiems įprastų konferencijų išsiskyrė savo pranešimais. Vieną pranešimą jai rengė du pranešėjai. Apie Alytaus miesto mokinių tarybos veiklą kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Česlova Mocevičienė ir Alytaus miesto mokinių tarybos pirmininkė Ieva Valavičiūtė. Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Vilma Liaukuvienė ir jaunimo klubo „Mes siekiam" įkūrėjas Mantas Lingevičius dalijosi mintimis apie Alytaus miesto jaunimo politiką. Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" pirmininkas Tomas Nikulinas konferencijos dalyviams pasakojo apie Alytaus mieste veikiančias jaunimo organizacijas. Jaunimo reikalų skyriaus pirmininkas Emilis Remeikis ir Alytaus Jotvingių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Renata Romanovienė kalbėjo apie visuomeninės veiklos naudą ir pasekmes, o jaunimo orkestro „Svajonė" įkūrėja Daiva Martikonyte ir orkestro muzikantai pasakojo apie orkestro veiklą ir kūrybinį kelią.

Renginio metu susirinkusiems buvo pristatyti apklausų apie visuomeninį dalyvavimą neformalioje veikloje ir visuomenės pilietiškumą rezultatai.

 

Alytaus miesto savivaldybės administracijos informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...