Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Alytuje pristatoma Ritos Kybartienės fotografijų paroda „Gamtos idilė“

Ketvirtadienį Alytuje pristatoma Ritos Kybartienės fotografijų paroda „Gamtos idilė". Tai pirmoji autorės fotografijų paroda, pirmą kartą pristatyta Kaune šių metų pavasarį.

Parodoje daugiausia dėmesio skirta atspindėti Amerikos Grand Canyon  ir Antelope Canyon (Didysis ir Antilopes kanjonai) gamtos grožį, taip pat daug ir Lietuvos gamtos vaizdų.

Nors kalbama, kad dangus ir saulė kitose šalyse yra kitokie, tačiau parodos autorė fotografijose išryškina realybę, pateikdama tiek virš Lietuvos, tiek virš Amerikos užfiksuotą savitą dangaus grožį.

Ritai Kybartienei fotografija – malonus laisvalaikio praleidimas. Su fotoaparatu  ji  jau  nuo dvylikos  metų  neišskiriami draugai, tačiau autorinę parodą surengti išdrįso pirmą kartą. Kasdienybėje ji jau 13 metų moko  pynimo iš vytelių profesijos neįgalųjį jaunimą, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre. Baigusi Šiaulių pedagoginį universitetą, Dailės fakultetą, įgijo dailės ir technologijų bakalauro diplomą. Nuo 1999 m. yra  Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.

Ritos Kybartienės fotografijų parodos „Gamtos idilė" atidarymas – rugsėjo 5 d. 15 val. Alytaus miesto savivaldybės pirmajame aukšte (Rotušės a. 4, Alytus). Paroda galėsite grožėtis iki š.m. rugsėjo pabaigos.

Renginio organizatorių informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...