Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

« Atgal

Alytaus miesto savivaldybėje – korupcijos prevencijai skirta diskusija

Alytaus miesto savivaldybėje vyko apskritasis stalas-diskusija „Korupcijos prevencija Alytaus mieste. Ar galime kažką pakeisti? Faktai, sprendimai, įžvalgos". Jo metu pristatyta korupcijos prevenciją vykdančių institucijų geroji patirtis, aptartos korupcijos atžvilgiu rizikingiausios sritys, visuomenės įsitraukimo vykdant korupcijos prevenciją svarba.

Susitikime pristatytas Pramonininkų konfederacijos įgyvendinamas projektas, kurio viena iš partnerių yra Alytaus miesto savivaldybė. Projektu siekiama prisidėti prie regioninės politikos įgyvendinimo perteikiant Norvegijos žinias ir gerąją patirtį savivaldybių institucijoms, stiprinti projekto partnerių institucinius gebėjimus bei bendradarbiavimą.

Pasak VšĮ Projektų valdymo ir mokymų centro projekto vadovo Vaidoto Petronio, šiuo projektu siekiama ne teorinių, bet praktinių tikslų – sukurti įrankiai (studijos, mokymo programos, metodika) bus realiai naudojami korupcijos prevencijai viešajame sektoriuje po projekto įgyvendinimo.

„Įgyvendinus projektą, savivaldybėse įdiegus korupcijos rodiklių identifikavimo ir matavimo metodiką, rodikliai bus stebimi ir viešinami kasmet. Siekiame, kad metodika taptų realiu įrankiu vykdant korupcijos prevenciją, keliant viešojo sektoriaus atstovų, verslo ir gyventojų sąmoningumą. Metodika taip pat turėtų tapti pagalbiniu įrankių įgyvendinant savivaldybių kovos su korupcija programas", – sakė V. Petronis.

Šis apskritasis stalas, vykęs Alytaus miesto savivaldybėje – viena iš minėto projekto veiklos rūšių, kuria siekiama teikti žinias ir tobulinti savivaldos institucijų darbuotojų įgūdžius, skatinti antikorupcinių priemonių kūrimą vietos ir regionų lygiu 10-e savivaldybių. Projektą planuojama įgyvendinti iki šių metų spalio mėnesio.Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...