Užimtumo didinimo programa

Sonata Dumbliauskienė

vedėja
Telefonas: (8 315) 56 662, mob. tel. +370 688 80649
El. paštas: sonata.dumbliauskiene@alytus.lt
Kabinetas: 3, Naujoji g. 48,

Užimtumo didinimo programa 2017 metams

 

Nors nedarbas Alytuje mažėja, problema tebėra labai aktuali, paliečianti ir tokias gyventojų grupes, kaip ką tik baigusieji mokslus, moterys, pasibaigus vaiko priežiūros atostogoms ir panašiai. Tokie produktyvaus amžiaus gyventojai neretai neranda darbo vietų ir dėl patirties trūkumo.

Šių metų birželio 29 d. Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta Užimtumo didinimo 2017 m. programai, kurios tikslas - spręsti Alytaus miesto gyventojų nedarbo problemą, įtraukiant socialinius partnerius, verslo organizacijas bei teritorinę darbo biržą. Užimtumo didinimo programos dalyviai – piniginės socialinės paramos gavėjai: absolventai, vyrai ir moterys nuo 30 iki 40 m. amžiaus bei nuo 40 iki 50 m. amžiaus.

Kviečiame viešąsias, biudžetines įstaigas, nevyriausybines organizacijas,  o ypač mažas ir labai mažas verslo įmones teikti paraiškas Užimtumo didinimo programai 2017 m. įgyvendinti. Patvirtinta paraiška reikštų, kad darbdaviui bus kompensuojama už vieną įdarbintą programos dalyvį iki 782,36 eurų, įskaitant darbdaviui ir jo darbuotojui Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka privalomus mokėti mokesčius ir kitas privalomas su darbo teisiniais santykiais susijusias išmokas. Užimtumo didinimo programoje numatoma, kad asmuo, sutikęs dalyvauti programoje, dirbs ne daugiau kaip 5 mėnesius. Tai puiki proga įmonėms, įvertinusioms darbuotojo kvalifikaciją, pasilikti jį nuolatiniam darbui ir pasibaigus programai. 

Paraiškos priimamos iki š. m. liepos 14 d. 17.00 val. Alytaus  miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje adresu Naujoji g. 48, II aukštas, 1 arba 5 kab., elektroniniu paštu: sonata.dumbliauskiene@alytus.lt. Teikiant paraiškas ir susijusius priedus elektroniniu paštu, dokumentai turi būti pasirašyti ir nuskanuoti.

 

Nuorodos į dokumentus:

Užimtumo didinimo 2017 m. programa 
Užimtumo didinimo 2017 m. programos darbdaviams atrinkti organizavimo tvarkos aprašas
Užimtumo didinimo programos vykdymo paraiška

 

Socialinės paramos skyriaus informacija