Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Šventiniu laikotarpiu kai kurios kultūros įstaigos dirbs trumpiau

 

 Šventiniu laikotarpiu šiek tiek keisis kai kurių Alytaus miesto kultūros įstaigų darbo laikas. Tad jeigu planuojate apsilankyti muziejuje, Kultūros centre, Alytaus kraštotyros muziejus ar Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje, atkreipkite dėmesį į jų darbo laiką.

Alytaus kraštotyros muziejus gruodžio 20 ir 27 d. dirbs nuo 9 iki 18 val., o gruodžio 21 d. ir 28 d. nuo 10 val. iki 16 val. A. Matučio muziejus gruodžio 20 d. ir gruodžio 30 d. dirbs nuo 8 val. iki 17 val., o gruodžio 23, 27 ir 31 d. – nuo  8 iki 16 val. 

Gruodžio 23 d. ir 31 d. 1 val. trumpiau dirbs Alytaus J. Kunčino viešąją bibliotekos skaitytojų aptarnavimo padaliniai, o  Skaitytojų aptarnavimo skyrius skaitytojų lauks nuo 9 iki 18 val.  Sausio 2 d. – švaros diena, tad centrinės bibliotekos (Seirijų g. 2), Informacijos ir laisvalaikio centro (Vilties g. 34) ir Pirmojo Alytaus filialo (Jiezno g. 2) lankytojai bus aptarnaujami nuo 12 val.

Alytaus kultūros centro bilietų kasa nedirbs 2020 m. sausio 1–5 d., kitomis švenčių dienomis tiek šis centras, tiek ir Alytaus miesto teatras dirbs įprastu grafiku.

 Komunikacijos skyriaus informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas)

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas) Informuojame, kad priimtas Alytaus miesto savivaldybės...

Informacija apie teritorijų planavimą

Planuojama pradėti teritorijos, esančios tarp Pulko, Gardino ir A. Baranausko gatvių, Alytuje, detaliojo plano koregavimo rengimą (TPD reg. Nr. T00005182 koregavimas) . Su detaliojo plano...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...