Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Seminaras Alytaus verslui „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas"

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai Alytaus miesto verslininkus kviečia dalyvauti nemokamame renginyje (seminare - diskusijoje) „Klientas kaip centrinė ašis, diktuojanti verslo plėtros tendencijas". 

Kliento svarba versle nesikeitė nuo pat pirmųjų vadybinės teorijos ir praktinio verslo dienų, tačiau kaip tai keičia mūsų verslą inovacijų ir plėtros perspektyvoje šiandien? Seminaro metu, pasitelkiant praktinio pobūdžio mokymą, bus siekiama suprasti, ką reiškia vartotojas – tai centrinė ašis ar vartotojų dominuojama rinka? Kaip atsižvelgti į vartotojus jiems nepataikaujant, tačiau išlaikant lojalumą ir tvarius santykius? Kaip įtraukti vartotojus į Jūsų verslo progresą? Kokios pagrindinės požiūrio paradigmos lūžis vyksta šių laikų ekonomikoje? 

Kviečiame pasikalbėti, koks yra kliento vaidmuo versle ir kaip jis keičiasi, atrasti naujų verslo plėtros formų ir galimybių, išmokti naujų problemų sprendimo būdų ir pasidalinti gerosiomis praktikos pavyzdžiais.

Renginys finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės, įgyvendinat projektą „Kartų privalumai verslo vystymui ir plėtrai". 

Seminaras vyks gruodžio 9 d. kavinės „Dzūkų alaus restoranas" konferencijų salėje,  Vilniaus g. 35, Alytus. Lektorius: Ugnius Savickas.

Maloniai kviečiame registruotis ČIA arba el. paštu kristina.tamosiunaite@cci.lt 

Programa

08:45 – 09:00     Dalyvių registracija

 09:00 – 10:30    Patyrimo ekonomikos priešistorė ir dėsningumai. Galimybės ar grėsmė mums?

10:45 – 11:00    Kavos pertraukėlė

11:00 – 13:00    Vartotojo patyrimo taškai (angl. touchpoints) bei jo potencialo mūsų progresui atpažinimas ir įdarbinimas. Kaip tai atsiperka verslui?

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas)

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas) Informuojame, kad priimtas Alytaus miesto savivaldybės...

Informacija apie teritorijų planavimą

Planuojama pradėti teritorijos, esančios tarp Pulko, Gardino ir A. Baranausko gatvių, Alytuje, detaliojo plano koregavimo rengimą (TPD reg. Nr. T00005182 koregavimas) . Su detaliojo plano...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...