Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

River Cleanup: Neris ir Nemunas

River Cleanup projektas gimė Belgijoje, šiemet prie jo jungiasi jau 15 Europos šalių, tarp jų ir Lietuva. Tai upių švarinimo iniciatyva, kviečianti visus jungtis bendram tikslui – švarinti pagrindines Lietuvos upes ir skleisti sąmoningumą apie atliekų problematiką. Renginys vyks rugsėjo 21d., Pasaulinės tvarkymosi dienos („World Cleanup Day") metu. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas upių pakrančių tvarkymui, tačiau, priklausomai nuo galimybių, galima tvarkyti ir pačias upes.

Šiuo metu registruotos tvarkymosi vietos tėra Vilniuje ir Kaune, tačiau, norėdami apimti didesnį Neries ir Nemuno tvarkymo mastą, kviečiame prisijungti ir tvarkymą organizuoti ir kitus miestus, tarp jų ir Alytų ir jo bendruomenę.

Naujas tvarkymosi vietas Alytuje ar jo apylinkėse galima registruoti projekto svetainėje www.river-cleanup.org/lt. Bendruomenei išsirinkus konkretų valymosi tašką, valymą galima organizuoti kaip viešą savanorišką renginį arba registruotis atskirai. Mes galėtume parūpinti visas ar dalį reikalingų tvarkymuisi priemonių.

Plačiau: https://www.facebook.com/events/383782858945703/

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Išnuomojamos negyvenamosios patalpos Alytuje

Alytaus miesto savivaldybė išnuomoja 231,47 kv. m ploto negyvenamąsias patalpas esančias Vilties g. 28A, Alytuje: pirmame aukšte esančias patalpas, pažymėtas plane nuo 11-1 iki 11-4 ir 11-30,...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...