Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ strateginių partnerysčių programos projekte

 

Alytaus verslo konsultacinis centras kartu su partneriais: Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė, Norvegijos Rogalando Lietuvių Bendrija ir Italijos neformalaus švietimo asociacija PROMETEO, kviečia dalyvauti Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių programos projekte „Reintegracijos įrankiai – tiltas į naują gyvenimą savo gimtajame mieste".

 Projektas skirtas – nustatyti ir perduoti gerąją patirtį švietimo sektoriuje reintegracijos programų  ir įrankių paruošimui emigrantams, kurie grįžta į savo gimtąjį miestą.

 Projekto pabaigoje yra numatytas (2020 m. birželio mėn.) tarptautinis forumas „Reintegracijos įrankiai – tiltas į naują gyvenimą gimtajame mieste" Alytuje ir bendradarbiavimo platformos /re-in- bridge/ sutarties pasirašymas. Trukmė – 2 dienos. Dalyviai iš Lietuvos, Norvegijos, Jungtinės Karalystės ir Italijos.

  Dėl sėkmingo ir reikalingo Alytaus miestui reintegracijos galimybių žemėlapio, kaip analitinio dokumento parengimo, šiuo metu atliekamas tyrimas, dėl į Alytų sugrįžusiųjų jau arba norinčių grįžti.

 Šiuo metu vyksta tiriamasis darbas dėl Reintegracijos priemonių rengimo Norvegijos, Anglijos ir Italijos lietuvių bendruomenėse. Taip pat norime sulaukti daugiau atsakymų ir iš jau grįžusiųjų į Alytų buvusių emigrantų.  

 Tyrimas dėl Reintegracijos priemonių parengimo:

https://apklausa.lt/f/sugrizusiuju-arba-ketinanciu-grizti-emigrantu-reintegracija-c1rsd3j/answers/new.fullpage

  1. Tyrimas, dėl naujos sugrįžusiųjų bendruomenės kūrimo:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUqKC7YMjkLdioz4zoWaR6T0QZlibowQltr0znSmX3T-3n7Q/viewform

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Viešojo konkurso būdu išnuomojamos negyvenamosios patapos Birutės g. 5, Alytuje

Viešojo konkurso būdu išnuomojamos negyvenamosios patapos Birutės g. 5, Alytuje patalpos pažymėtos plane 2-10 (78,48 kv. m.), 2-11 (7,24 kv. m.), 2-12 (12,25 kv. m.) ir 2-13 (8,72 kv. m.) 2-14 (3,54...

Skelbiama atranka laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojo darbo vietai užimti

  Mokyklos pavadinimas – Alytaus lopšelis-darželis ,,Du gaideliai" Pareigybės pavadinimas – ikimokyklinio ugdymo auklėtojas. Darbo krūvis –  1 etatas. Darbo...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...