Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ strateginių partnerysčių programos projekte

 

Alytaus verslo konsultacinis centras kartu su partneriais: Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė, Norvegijos Rogalando Lietuvių Bendrija ir Italijos neformalaus švietimo asociacija PROMETEO, kviečia dalyvauti Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių programos projekte „Reintegracijos įrankiai – tiltas į naują gyvenimą savo gimtajame mieste".

 Projektas skirtas – nustatyti ir perduoti gerąją patirtį švietimo sektoriuje reintegracijos programų  ir įrankių paruošimui emigrantams, kurie grįžta į savo gimtąjį miestą.

 Projekto pabaigoje yra numatytas (2020 m. birželio mėn.) tarptautinis forumas „Reintegracijos įrankiai – tiltas į naują gyvenimą gimtajame mieste" Alytuje ir bendradarbiavimo platformos /re-in- bridge/ sutarties pasirašymas. Trukmė – 2 dienos. Dalyviai iš Lietuvos, Norvegijos, Jungtinės Karalystės ir Italijos.

  Dėl sėkmingo ir reikalingo Alytaus miestui reintegracijos galimybių žemėlapio, kaip analitinio dokumento parengimo, šiuo metu atliekamas tyrimas, dėl į Alytų sugrįžusiųjų jau arba norinčių grįžti.

 Šiuo metu vyksta tiriamasis darbas dėl Reintegracijos priemonių rengimo Norvegijos, Anglijos ir Italijos lietuvių bendruomenėse. Taip pat norime sulaukti daugiau atsakymų ir iš jau grįžusiųjų į Alytų buvusių emigrantų.  

 Tyrimas dėl Reintegracijos priemonių parengimo:

https://apklausa.lt/f/sugrizusiuju-arba-ketinanciu-grizti-emigrantu-reintegracija-c1rsd3j/answers/new.fullpage

  1. Tyrimas, dėl naujos sugrįžusiųjų bendruomenės kūrimo:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUqKC7YMjkLdioz4zoWaR6T0QZlibowQltr0znSmX3T-3n7Q/viewform

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus dailės mokyklos direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą dailės krypties išsilavinimą. 2 direktorius turi atitikti bent...

ALYTAUS DZŪKIJOS PAGRINDINĖ MOKYKLA SKELBIA KONKURSĄ DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO UGDYMUI PAREIGOMS UŽIMTI

Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla  (biudžetinė įstaiga, buveinė – Tvirtovės  g. 7, LT-62001 Alytus, įstaigos kodas 191055527, toliau – mokykla) skelbia konkursą Alytaus Dzūkijos...

Pritarta prekybos paskirties pastato S. Dariaus ir S. Girėno g. 9, Alytuje statybos projektavimo projektiniams pasiūlymams.

Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas - prekybos paskirties pastato S. Dariaus ir S. Girėno g. 9, Alytus m. sav., statybos projektavimas. Planuojamos ūkinės veiklos adresas - S. Dariaus ir S....

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...