Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Kalėdinis paštas: Rašykite šventinius linkėjimus ir laimėkite puikius prizus!

Praeidami pro šventiškai pasipuošusią Alytaus miesto eglutę, ko gero pastebėjote raudoną pašto dėžutę su užrašu „Kalėdinis paštas".  

Jau šiandien, vos sužibus  šventiniams žaliaskarės žiburiams, skubėkite ne tik fotografuotis prie eglutės, bet ir parašyti šventinį linkėjimą draugams, artimiesiems ar tiesiog  alytiškiams ir įmeskite jį į kalėdinio pašto dėžutę.

Rašydami šiuos linkėjimus, dalyvausite žaidime ir galėsite laimėti AB „Snaigė" įsteigtą prizą – raudoną šaldytuvą. Kam atiteks šis prizas sužinosime  Trijų Karalių dieną vyksiančios Atsisveikinimo su eglute šventės metu. Tiesa, kartu su linkėjimu nepamirškite parašyti ir savo kontaktų, kad laimėjus prizą, organizatoriai galėtų su Jumis susisiekti.  

Šaldytuvas – ne vienintelis alytiškių laukiantis prizas. Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį iki 2019 m. gruodžio 29 d.  nuo 16 iki 18 val. prie Alytaus miesto eglutės mažųjų ir jų tėvelių lauks Kalėdų Senelis ir jo palyda. Šių susitikimų metu bus išrinkti gražiausių linkėjimų autoriai, kuriems atiteks ypatingas prizas – pasiplaukiojimas dviems garlaiviu „Algirdas" arba „Nemunas" Kauno mariose, vienu iš maršrutų iš Kauno į Rumšiškes ar iš Kauno į Kadagių slėnį. 

Šį pasiplaukiojimą garlaiviu alytiškiai taip pat galės laimėti šį vakarą vyksiančios Eglutės įžiebimo šventės metu nusifotografavę iš rankų į rankas renginio metu keliausiančiame „Instagram" lange ir nuotrauką  įsidėję į savo profilį su grotažyme #ŽaismingosKalėdos. Prizas bus įteiktas daugiausiai „Patinka" surinkusios nuotraukos savininkui.

Tad jau šį vakarą 17 val. ateikite į Alytaus miesto eglutės įžiebimo šventę, fotografuokitės,  rašykite palinkėjimus, laimėkite puikius prizus ir įsisukite į žaismingų Kalėdų sūkurį!

Komunikacijos skyriaus informacija

 

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Alytaus miesto savivaldybės administracija perka gyvenamąjį namą su žemės sklypu ir keturių kambarių butą

Perkančioji organizacija Alytaus miesto savivaldybės administracija (toliau – savivaldybė), Rotušės a. 4, LT-6250 Alytus, tel. (8 315) 55 121, el. p. ramune.petuskaite@alytus.lt , įgyvendindama...

Informacija apie teritorijų planavimą

Planuojama pradėti žemės sklypo, esančio Pramonės g. 14A, ribų formavimo ir naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano keitimą (TPD reg. Nr. T00004864 keitimas). Su detaliojo plano rengimo...

Pritarta vieno buto gyvenamojo namo ir garažo Lelijų g. 61, Alytuje, rekonstravimo projektiniams pasiūlymams

Pritarta  v ieno buto gyvenamojo namo ir garažo Lelijų g. 61, Alytuje, rekonstravimo projektiniams pasiūlymams   Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas - Vieno buto gyvenamojo...

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...