Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Kada vairuotojai sankryžoje gali sukti į dešinę?

Nuo lapkričio 1 d. pradėjus naikinti papildomas šviesoforų rodykles, kurios leido sukti į dešinę degant ir raudonos spalvos signalui, daugeliui vairuotojų kilo klausimų, kada galima sukti į dešinę nepažeidžiant Kelių eismo taisyklių.

Paaiškiname šviesoforų derinius:

1. Visomis kryptimis (įskaitant ir į dešinę pusę) važiuoti leidžiama degant žalios spalvos šviesoforo signalui, tačiau būtina praleisti pėsčiuosius ir dviratininkus.

2. Degant žalios spalvos signalui ir papildomai rodyklei galima sukti visomis kryptimis, tačiau pėstiesiems ir dviratininkams dega raudonos spalvos signalas.

3. Jeigu dega rodyklinis šviesoforas, kuriame nurodoma, kad važiuoti galima tik tiesiai ir į kairę, tuomet į dešinę sukti draudžiama.

4. Jeigu dega raudonos spalvos šviesoforo signalas ir žalia rodyklė į dešinę, tuomet sukti į dešinę galima, pėstiesiems ir dviratininkams dega raudonos spalvos signalas.

5. Jeigu dega raudonos spalvos signalas ir jokių papildomų sekcijų nėra, tuomet važiuoti visomis kryptimis draudžiama.

Žalių rodyklinių lentelių nuo 2020 metų visose Europos Sąjungos šalyse atsisakoma, nes jos įvardijamos kaip nesaugus ir jutikliniam šviesoforų valdymui netinkamas eismo organizavimo būdas.

Panaikinus žalias lenteles, trečiadienį Naujosios ir Statybininkų gatvės sankryžoje sumontuotos dvi papildomos šviesoforų sekcijos su žalia rodykle. Viena jų leidžia sukti į dešinę degant raudonos spalvos šviesoforo signalui iš Statybininkų g. į Naująją gatvę, kita iš Naujosios g. į Statybininkų g.

Planuojama, kad greitu metu žalios rodyklės sekciniai šviesoforai bus sumontuoti ir Naujosios, Žuvinto, Raudonkalnio gatvių sankryžoje.

AMS Komunikacijos skyriaus informacija

 

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Pritarta paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų Žuvinto g., Alytuje rekonstravimo projektavimo projektiniams pasiūlymams

Pritarta paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų Žuvinto g., Alytuje rekonstravimo projektavimo projektiniams pasiūlymams Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas - Paviršinių (lietaus) nuotekų tinklų...

Pritarta įvažiavimo kelio iš Savanorių gatvės su automobilių stovėjimo vietomis Alytaus mieste statybos projektiniams pasiūlymams

  Pritarta įvažiavimo kelio iš Savanorių gatvės su automobilių stovėjimo vietomis Alytaus mieste statybos  projektiniams pasiūlymams Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas -...

Laukiama investuotojo sklypui esančiame Lankų g. 14

Lankų g. 14, Alytus 3,6225 ha žemės sklype suprojektuotas 1020 m² gamybinis pastatas ir 330 m² administracinis pastatas. Šiam sklypui ir pastatui laukiama naujo investuotojo, su kuriuo pasirašius...

Pritarta Mėtų gatvės Alytaus mieste rekonstravimo projektavimo projektiniams pasiūlymams

  Pritarta Mėtų gatvės Alytaus mieste rekonstravimo projektavimo projektiniams pasiūlymams  Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas - Mėtų  gatvės Alytaus mieste...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...