Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Gaisras Pramonės rajone: svarbi informacija gyventojams!

Šiąnakt Pramonės rajone kilus gaisrui Alytaus miesto savivaldybėje skubiai sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis.

Šiuo metu skubiai iš Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro evakuojami čia slaugomi ligoniai. Sunkūs ligoniai perkeliami į VšĮ Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę ir Šeimos centrą, o visi kiti – į Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklą.

Pramonės rajone veikiančios įmonės raginamos kuo skubiau nutraukti darbą. Prašome alytiškių nevykti į Pramonės rajoną, o esant būtinybei – dėvėti respiratorius ar medicinines kaukes.

Gyventojams rekomenduojama uždaryti langus, uždengti šulinius ir pagal poreikį naudoti asmens apsaugos priemones.

Gaisro vietoje dirba gausios ugniagesių pajėgos. Gaisrą gesinti padeda Varėnos, Marijampolės, Druskininkų, Kauno ir Vilniaus ugniagesiai. Į pagalbą pasitelkta kariuomenė, viešasis transportas. Įvykio vietoje budi greitoji medicininė pagalba.

 

Stabdyti ugdymo proceso Putinų mikrorajone esančiose švietimo įstaigose nėra poreikio. Kol kas vėjo kryptis nėra pasisukusi švietimo įstaigų link. Situacija stebima. Švietimo įstaigoms rekomenduojama mokiniams neorganizuoti jokios veiklos lauke.

Komunikacijos skyriaus informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Komentuoti
galaxx15
"Kai Lietuvos gyventojams gali kilti pavojus dėl stipraus vėjo ar kitų ekstremaliųjų situacijų, į mobiliuosius telefonus yra siunčiami perspėjimo pranešimai. Kad juos gautų, gyventojai turi nusistatyti mobiliuosius telefonus. "
Ar buvo siųsti tokie pranešimai?
Gal reikėtų gyventojus informuoti, kaip nustatyti savo mobiliuosius, kad gautų
šiuos perspėjimus, o ne apsiriboti pranešimu Naujienų skiltyje
   
Parašyta 19.10.16 17.04.

SKELBIMAI

INFORMACIJA APIE RENGIAMĄ DETALIOJO PLANO KOREGAVIMĄ

TPD pavadinimas:  Žemės sklypo Voveraičių gatvėje, Alytuje (šalia sklypo Voveraičių g. 4B), formavimo ir jo tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimas (T00007041...

Dėl teritorijų planavimo proceso inicijavimo sutarties

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013-12-18 nutarimu Nr. 1265 patvirtinto pasiūlymų teikimo dėl teritorijų...

ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ VIEŠOJO KONKURSO BŪDU IŠNUOMOJA NEGYVENAMĄSIAS PATALPAS:

ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ VIEŠOJO KONKURSO BŪDU IŠNUOMOJA NEGYVENAMĄSIAS PATALPAS: Alytaus miesto savivaldybė išnuomoja 1 949,81 kv. m ploto negyvenamąsias patalpas esančias Daugų g. 7, Alytuje:...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...