Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Artėja Kalėdos – pradėkime ruoštis joms dabar!

Alytaus miesto savivaldybė kviečia jau dabar pradėti galvoti savo individualių namų, daugiabučių, įmonių, įstaigų puošimo idėjas ir savo kalėdinius žiburėlius įžiebti kartu su šventine eglute mūsų mieste. Šiais metais skatiname savo aplinką papuošti kuo žaismingiau, įdomiau ir nuotaikingiau, kad drauge sukurtume žaismingas šv. Kalėdas mūsų mieste.

„Artėja gražiausios ir šilčiausios metų šventės. Džiugu, kad alytiškiai kasmet tampa vis išradingesni, kūrybiškesni, turi originalių idėjų, kurias gali įgyvendinti puošdami savo namus, įstaigas, bendruomenes. Juk kartu sukurta šventė – daug tikresnė ir jaukesnė!", – džiaugdamasi, kad alytiškiai kasmet vis daugiau dėmesio skiria aplinkos puošybai kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Ruošiantis Kalėdoms galite susiburti bendruomenėse, kuriose jau šiandien galima pradėti kurti išskirtinius papuošimus. Jais pasipuošę, drauge su kitais alytiškiais sukursite kalėdinę Alytaus dvasią. Galbūt papuošite eglutę, kuri bus pagaminta iš kalėdinių kojinių, dekoruota žėrinčiais žaisliukais ar netgi apversta aukštyn kojomis. Nebijokite fantazuoti kurdami papuošimus ir svarstydami idėjas, kaip pasipuošite šiais metais.

 Kaip ir kiekvienais metais, miesto savivaldybės atstovai vertins jūsų kūrybingumą, originalumą, išskirtinumą, meniškumą ir vykdys konkursą, kurio metu būsite apdovanoti. Besiruošdami Kalėdoms laukite informacijos apie konkursą Ji jus pasieks jau pirmosiomis žiemos dienomis.

Pradėkime apie kalėdinį papuošimą galvoti jau šiandien ir švenčių laukimas taps dar gražesnis!

AMS Komunikacijos skyriaus informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Alytaus miesto savivaldybė skelbia konkursą laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pareigybei užimti.

        Kvalifikaciniai reikalavimai pretendentui: 1. turėti aukštąjį universitetinį ar jam lygiavertį išsilavinimą; 2. direktorius turi atitikti bent vieną iš šių...

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas)

Dėl teritorijos, esančios tarp Pušyno g. 45A ir Pušyno g. 35, detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD reg. Nr. T00006237 koregavimas) Informuojame, kad priimtas Alytaus miesto savivaldybės...

Informacija apie teritorijų planavimą

Planuojama pradėti teritorijos, esančios tarp Pulko, Gardino ir A. Baranausko gatvių, Alytuje, detaliojo plano koregavimo rengimą (TPD reg. Nr. T00005182 koregavimas) . Su detaliojo plano...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...