Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

Alytiškiai kviečiami į gyvo garso muzikos festivalį „Pupasodis gyvai 2019“

Dešimtasis gyvo garso muzikos festivalis „Pupasodis gyvai 2019", kuris vyks š. m. rugpjūčio 14 d. (trečiadienį) 18.00 val. Gerdos ir Vidmanto Veselgų sodyboje, adresu Parko g. 20 Pupasodžio kaime Alytaus rajone.
Renginyje dalyvaus: Vladas Kovaliovas, Tadas Pasaravičius ir grupė „Sol Syrup", Alytaus jaunimo centro grupė „Jazz do it", grupė „Age", Giedrius Leškevičius su grupe „Joke", Artūras Sikorskis, Bardas Vladas, grupė "Senas kiemas" ir Irena Jokšienė, grupė „Andry Abro Band", grupė „Combo Band",  Eglė ir Nerijus Malinauskai, sesės Greta ir Laura, grupė „Kryžkelė", Kristina Cibulskė, Rolandas Noreika, Jurgis Šnioka.
Renginio metu tradiciškai bus galima paskanauti bulvinių blynų, atsigaivinti namine gira, susišildyti kava, vaikai galės žaisti su kamuoliais ar nusitapyti savo gyvenimo šedevrą. Vakaro metu visi galėsime pasidalinti savo gerumu... ne tik pasiklausyti ir aplodismentais palaikyti daug talentingų muzikantų, atlikėjų, bet ir paremti fizinę negalią turinčius žmones – Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubą „Alytupis". Laukiame Jūsų nuoširdžių šypsenų, plojimų bei geros nuotaikos!

Renginio organizatorių informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Viešojo konkurso būdu išnuomojamos negyvenamosios patapos Birutės g. 5, Alytuje

Viešojo konkurso būdu išnuomojamos negyvenamosios patapos Birutės g. 5, Alytuje patalpos pažymėtos plane 2-10 (78,48 kv. m.), 2-11 (7,24 kv. m.), 2-12 (12,25 kv. m.) ir 2-13 (8,72 kv. m.) 2-14 (3,54...

Skelbiama atranka laisvai Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojo darbo vietai užimti

  Mokyklos pavadinimas – Alytaus lopšelis-darželis ,,Du gaideliai" Pareigybės pavadinimas – ikimokyklinio ugdymo auklėtojas. Darbo krūvis –  1 etatas. Darbo...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...