Visos veiklos sritys  >

 

NAUJIENOS

« Atgal

„Aš, tėtis ir mama – sportuojanti šeima“

 Gegužės 10 dieną lopšelio-darželio „Du gaideliai" kieme šurmuliavo jau tradicine tampanti sporto šventė „Aš, tėtis ir mama – sportuojanti šeima". Pasipuošęs balionais ir paruoštomis sportinėmis užduotimis darželis kvietė užeiti ne vieną skubantį praeivį.  Į kiemą rinkosi vaikai, tėčiai, mamos, broliai ir sesės, visi, norintys išbandyti sportinį vikrumą ir žinantys, kad sportas suteikia daug energijos, sveikatos, geros nuotaikos.

 Visus, nusiteikusius sportuoti, scenoje pasitiko vaikų mėgstamas personažas – pelytė Minė, auklėtoja Tamara Cibulskienė. Ji priminė, kaip svarbu yra sportuoti, daug judėti, būti gryname ore.  „Ežiukų" grupės vaikai pravedė visiems mankštą, supažindino su būtinais sporto pratimais prieš sportines žaidynes. Vaikai mankštinosi kartu su tėveliais ir kitais šeimos nariais. Kad žaidynės vyktų sklandžiai, visos grupės gavo žaidynių žemėlapį. Kiekviena grupė turėjo atlikti keturias  sportines estafetes. Vieni lindo pro lankus, vaikščiojo virvėmis ir mėtė kamuoliukus į krepšį, kiti atliko futbolo elementus, įveikė kliūtis į kalniukus, šoko per barjerus ir bėgo su kartoninėmis dėžėmis. Estafečių metu tėveliai varžėsi prieš vaikučius. Kiek gerų emocijų, džiugesio, pergalės džiaugsmo jos suteikė vaikams, ypač tiems, kurių tėveliai buvo kartu. Juk sporto šventėje svarbu ne tik pasivaržyti, išmėginti savo jėgas, drąsą, bet ir šauniai praleisti laiką su šeima, artimiau susipažinti su kitais darželio bendruomenės nariais. Visiems kartu  ir kliūtis įveikti nebuvo sunku.  Kiekviena komanda, įveikusi paskutinę užduotį, rado paslėptą lobį, jį reikėjo pristatyti šventės šeimininkei pelytei Minei, kaip įrodymą, kad viską įvykdė teisingai.  Žinoma, Minė jį grąžino, dar visus apdovanodama diplomais.  Visi skubėjo į savo aikšteles išpakuoti surasto lobio. Nors skrynia buvo pilna ne aukso, o įvairiausių vaisių, vaikų džiaugsmui nebuvo galo – juk gryname ore ir valgyti daug skaniau.

 Pasimėgavę gražiu oru, pasportavę, kupini teigiamų emocijų, džiugios nuotaikos, vaikai dalijosi įspūdžiais apie pergales, iš vaikų lūpų girdėjosi „aš su tėčiu", „matei, kokia mano mama greita", „tėtis tilpo į lanką", „aš įveikiau tėtį" ir t. t. Kiekvienam, ypač vaikui, šeima yra saugumas ir laimė, ramybės oazė. Labai džiaugiamės, kad mūsų darželio kolektyvas prisideda prie šeimos vertybių pamatų puoselėjimo ir sveikos gyvensenos ugdymo.

 Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai" priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Tamara Cibulskienė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Renata Komičienė

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

SKELBIMAI

Išnuomojamos negyvenamosios patalpos Alytuje

Alytaus miesto savivaldybė išnuomoja 231,47 kv. m ploto negyvenamąsias patalpas esančias Vilties g. 28A, Alytuje: pirmame aukšte esančias patalpas, pažymėtas plane nuo 11-1 iki 11-4 ir 11-30,...

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...