Visos veiklos sritys  >

 

Apklausos

Kviečiame dalyvauti apklausose! Pareikškite savo nuomonę. Ji mums svarbi.

Vietos gyventojų apklausos tvarkos aprašas


nuo ikiAlytaus miesto savivaldybės administracijos teikiamų administracinių paslaugų kokybės apklausa 2015-10-28 -
Alytaus miesto savivaldybės administracija (toliau – AMSA), siekdama užtikrinti ir gerinti teikiamų administracinių paslaugų kokybę, atlieka suinteresuotų asmenų (paslaugų gavėjų) apklausą ir prašo skirti keletą minučių atsakymams į pateiktus klausimus. Apklausos metu gauta informacija bus naudojama administracinių paslaugų kokybei tobulinti.
Asmenų prašymų nagrinėjimo ir aptarnavimo kokybės vertinimo anketa 2015-09-22 -
Alytaus miesto savivaldybės (AMS) administracija, siekdama įvertinti paslaugų teikimo ir aptarnavimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą, prašo atsakyti į anketos klausimus. Prašome pažymėti, Jūsų nuomone, labiausiai tinkantį variantą.
Portale www.alytus.lt sukurtų elektroninių paslaugų vertinimo anketa 2013-03-29 -
Alytaus miesto savivaldybės administracija įgyvendino Europos Sąjungos fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą Interaktyvių elektroninės demokratijos priemonių diegimo Alytaus miesto savivaldybėje (e. demokratija) projektą. Projekto tikslas – sukurti ir įdiegti Interaktyvių elektroninės demokratijos priemonių vykdymo informacinę sistemą, kurioje asmenys galėtų reikšti nuomonę įvairiais Alytaus miesto savivaldybės gyvenimo klausimais. Tokiu būdu skatinami informacinės visuomenės procesai bei asmenų dalyvavimas viešojo sektoriaus veikloje. Projekto metu buvo sukurtas modernus savivaldybės portalas www.alytus.lt, kuriame buvo įdiegtos elektroninės demokratijos priemonės. Prašome atsakyti į anketos klausimus apie interaktyvių elektroninės demokratijos priemonių Alytaus miesto savivaldybėje įgyvendinimo naudą. Jūsų atsakymai padės mums įvertinti e. demokratijos naudą , išsiaiškinti trūkumus bei skatins ieškoti būdų, kaip gerinti šias paslaugas.
Korupcijai ne! 2012-02-09 -
Prašome nuoširdžiai atsakyti į šios anketos klausimus apie Alytaus miesto savivaldybėje Jums suteiktą paslaugą. Atsakymai į klausimus padės mums įvertinti paslaugų teikimo kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir priežastis, skatins ieškoti būdų, kaip pagerinti šį darbą. Prašome perskaityti kiekvieną klausimą ir pateikti Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą. Anketa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami tik tarnybiniais tikslais. Konfidencialumas garantuojamas!
Puslapiai: 0